List of registered teams

Club Team name Category
Ammerud Basket U15/16 Jenter (født 2006-2007)
Askøy ULV U12 Gutter (født 2010)
Askøy BJØRN U12 Gutter (født 2010)
Askøy Basketball A Senior Menn (Fra U19)
Bergen Paraidrettslag Rullestol
Bergen wheelers Rullestolbasketlag Rullestol
Bønes Senior Menn (Fra U19)
Bønes Thundercats Senior Menn (Fra U19)
Bønes Basket II U12 Gutter (født 2010)
Bønes Basket I U12 Gutter (født 2010)
Bønes Basket I U13 Gutter (født 2009)
Bønes Basketballklubb basket U10G U10 Gutter (født 2012)
Bønes Basketballklubb basket U11G U11 Gutter (født 2011)
Bønes Basketballklubb U16 Gutter (født 2006)
Bønes Basketballklubb Hvit U12 Jenter (født 2010)
Bønes Basketballklubb Grønn U12 Jenter (født 2010)
Bønes Basketballklubb U13 Jenter (født 2009)
Bønes Basketballklubb U15/16 Jenter (født 2006-2007)
Drammen Rivers U14 Jenter (født 2008)
EB-85 Mean Girls U14 Jenter (født 2008)
EB-85 D-Fence U14 Jenter (født 2008)
EB-85 U15/16 Jenter (født 2006-2007)
Eikefjord basket U17 Gutter (født 2005)
Eikeli-Bærum 85 EB-85 U13 Jenter (født 2009)
Fredrikstad basketballklubb Lumberjacks U13 Gutter (født 2009)
Fredrikstad basketballklubb Lumberjacks U14 Gutter (født 2008)
Fredrikstad basketballklubb Lumberjacks U16 Gutter (født 2006)
Fredrikstad basketballklubb Lumberjacks U17 Gutter (født 2005)
Frøya U17 Gutter (født 2005)
Frøya Basket U11 Gutter (født 2011)
Frøya Basket Suns U12 Gutter (født 2010)
Frøya Basket Heat U12 Gutter (født 2010)
Frøya Basket U13 Gutter (født 2009)
Frøya Basket U14 Gutter (født 2008)
Frøya Basket Senior Menn (Fra U19)
Frøya Basket Senior Menn (Fra U19)
Frøya Basket U14 Jenter (født 2008)
Fyllingen U13 Gutter (født 2009)
Fyllingen U15 Gutter (født 2007)
Fyllingen Basket U17 Gutter (født 2005)
Fyllingen Mix U10 Gutter (født 2012)
Gimle Basketballklubb U9 Gutter (født 2013)
Gimle Basketballklubb U9 Gutter (født 2013)
Gimle Basketballklubb U9 Gutter (født 2013)
Gimle Basketballklubb U10 Gutter (født 2012)
Gimle Basketballklubb U10 Gutter (født 2012)
Gimle Basketballklubb U11 Gutter (født 2011)
Gimle Basketballklubb U12 Gutter (født 2010)
Gimle Basketballklubb U12 Gutter (født 2010)
Gimle Basketballklubb U12 Gutter (født 2010)
Gimle Basketballklubb U13 Gutter (født 2009)
Gimle Basketballklubb U13 Gutter (født 2009)
Gimle Basketballklubb U13 Gutter (født 2009)
Gimle Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Gimle Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Gimle Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Gimle Basketballklubb U15 Gutter (født 2007)
Gimle Basketballklubb U16 Gutter (født 2006)
Gimle Basketballklubb U17 Gutter (født 2005)
Gimle Basketballklubb Senior Menn (Fra U19)
Gimle Basketballklubb U11 J(f 2011) U11 Jenter (født 2011)
Haugesund Basketballklubb HABA U14 Gutter (født 2008)
Hop Hamsters U9 Gutter (født 2013)
Hop U8 mix (f 2014) Hamsters mix U8 mix (født 2014)
Hop Basketballklubb Heros U11 Gutter (født 2011)
Hop Basketballklubb Hippos U14 Gutter (født 2008)
HOP Basketballklubb / HAWKS HAWKS U15 Gutter (født 2007)
Hop BBK Hvit U13 Gutter (født 2009)
Hop BBK Blå U13 Gutter (født 2009)
Hop BBK Hurricanes U16 Gutter (født 2006)
Hop BBK U17 Gutter (født 2005)
Hop BBK U11 J(f 2011) Heroines U11 Jenter (født 2011)
Hop BBK Hurra U14 Jenter (født 2008)
Hønefoss Basketballklubb U13 Gutter (født 2009)
Hønefoss Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Høybråten BBK Blå U12 Gutter (født 2010)
Høybråten BBK Hvit U12 Gutter (født 2010)
Høybråten BBK U12 Jenter (født 2010)
IL Alvidra Basket U12 Gutter (født 2010)
IL Alvidra Basket U13 Gutter (født 2009)
IL Alvidra Basket U12 Jenter (født 2010)
IL Sandviken U13 Gutter (født 2009)
Kirkevoll Rullestol
Kirkevoll basketballklubb Raptors U13 Gutter (født 2009)
Kirkevoll BBK U9 Gutter (født 2013)
Kirkevoll BBK U10 Gutter (født 2012)
Kirkevoll BBK U12 Gutter (født 2010)
Kirkevoll BBK U12 Gutter (født 2010)
Kirkevoll BBK U13 Gutter (født 2009)
Kirkevoll BBK U16 Gutter (født 2006)
Kirkevoll BBK U10 J(f 2012) U10 Jenter (født 2012)
Kirkevoll BBK U12 Jenter (født 2010)
Kirkevoll BBK U13 Jenter (født 2009)
Kjelsås Blå U14 Gutter (født 2008)
Kjelsås Hvit U14 Gutter (født 2008)
Kvam Basket Senior Menn (Fra U19)
Loddefjord Senior Menn (Fra U19)
Loddefjord IL Basket Hvit U12 Gutter (født 2010)
Loddefjord IL Basket Rød U12 Gutter (født 2010)
Loddefjord IL Basket Rød U13 Gutter (født 2009)
Loddefjord IL Basket Hvit U13 Gutter (født 2009)
Loddefjord IL Basket U17 Gutter (født 2005)
Loddefjord IL Basket U12 Jenter (født 2010)
Loddefjord IL Basket U14 Jenter (født 2008)
Lommedalen basket Wizzards U13 Gutter (født 2009)
Lommedalen basket Warriors U13 Gutter (født 2009)
Molde Jazzers hvit U13 Gutter (født 2009)
Molde Jazzers blå U13 Gutter (født 2009)
Molde Jazzers hvit U14 Gutter (født 2008)
Molde Jazzers blå U14 Gutter (født 2008)
Molde Jazzers U15 Gutter (født 2007)
Msil Wheelers Rullestol
Nattland Flyers 2 U14 Jenter (født 2008)
Nattland Flyers 1 U14 Jenter (født 2008)
Os Basketballklubb U12 Gutter (født 2010)
Os Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Os Basketballklubb Senior Menn (Fra U19)
Osterøy IL Osterøy IL U10 Gutter (født 2012)
Persbråten Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Persbråten Basketballklubb U14 Gutter (født 2008)
Persbråten Basketballklubb 1 Persbråten Basket U15 Gutter (født 2007)
Persbråten Basketballklubb Hvit U13 Jenter (født 2009)
Persbråten Basketballklubb Rød U13 Jenter (født 2009)
Persbråten Basketballklubb U15/16 Jenter (født 2006-2007)
ROS Raiders U15 Gutter (født 2007)
Sandvika Basket G05 U17 Gutter (født 2005)
Sandviken U14 Gutter (født 2008)
Sandviken Basket U17 Gutter (født 2005)
Sotra Sportsklubb U15 Gutter (født 2007)
Stavanger Basket U15 Gutter (født 2007)
Stavanger Basketballklubb Sweet U14 Gutter (født 2008)
Stavanger Basketballklubb Sour U14 Gutter (født 2008)
Stegaberg U14 Gutter (født 2008)
Stord Basket U14 Gutter (født 2008)
Sverresborg U14 Gutter (født 2008)
Sverresborg U15 Gutter (født 2007)
Søgne og Mandal RSbasket Rullestol
Tertnes basket Dragons Senior Menn (Fra U19)
Tertnes basket - Ulset basketballklubb 2 Tertnes dragons U12 Gutter (født 2010)
Tertnes basket - Ulset basketballklubb 1 Tertnes blå U12 Gutter (født 2010)
Tertnes basket - Ulset basketballklubb U13 U13 Gutter (født 2009)
Tromsø Storm Ungdom Hvit U14 Gutter (født 2008)
Tromsø Storm Ungdom Blå U14 Gutter (født 2008)
Tromsø Storm Ungdom Rød U14 Gutter (født 2008)
Ulriken Eagles U9 Gutter (født 2013)
Ulriken Eagles U9 Gutter (født 2013)
Ulriken Eagles U10 Gutter (født 2012)
Ulriken Eagles U10 Gutter (født 2012)
Ulriken Eagles U11 Gutter (født 2011)
Ulriken Eagles U12 Gutter (født 2010)
Ulriken Eagles U13 Gutter (født 2009)
Ulriken Eagles U13 Gutter (født 2009)
Ulriken Eagles U14 Gutter (født 2008)
Ulriken Eagles U14 Gutter (født 2008)
Ulriken Eagles U15 Gutter (født 2007)
Ulriken Eagles Senior Menn (Fra U19)
Ulriken Eagles Senior Menn (Fra U19)
Ulriken Eagles U9 J(f 2013) U9 Jenter (født 2013)
Ulriken Eagles U10 J(f 2012) Fridalen U10 Jenter (født 2012)
Ulriken Eagles U11 J(f 2011) U11 Jenter (født 2011)
Ulriken Eagles U12 Jenter (født 2010)
Ulriken Eagles U13 Jenter (født 2009)
Ulriken Eagles U14 Jenter (født 2008)
Ulriken Eagles 07 U15/16 Jenter (født 2006-2007)
Ulriken Eagles 06 U15/16 Jenter (født 2006-2007)
Ulriken Eagles U8 mix (f 2014) MIX 2 U8 mix (født 2014)
Ulriken Eagles U8 mix (f 2014) MIX 1 2014/15 U8 mix (født 2014)
Ulset basketballklubb Dragons U14 Gutter (født 2008)
Voss Avalanche U14 Gutter (født 2008)
Voss Avalanche U16 Gutter (født 2006)
YBBK U13 Gutter (født 2009)
Ytrebygda basketball U14 Gutter (født 2008)
Ytrebygda basketballklubb U17 Gutter (født 2005)
Ytrebygda Basketball Klubb Hvit U9 Gutter (født 2013)
Ytrebygda Basketball Klubb Blå U9 Gutter (født 2013)
Ytrebygda Basketklubb U13 Jenter (født 2009)
YTREBYGDA U8J U8 mix (f 2014) U8 mix (født 2014)
Ålesund Sharks Basketball U15 Gutter (født 2007)
Ålesund Sharks Basketball U17 Gutter (født 2005)